Wielki Piknik Artystyczny „Święto Śląska

Wielki Piknik Artystyczny „Święto Śląska"

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” zaprasza do swojej siedziby na kolejną edycję Pikniku Artystycznego „Święto Śląska”. Przez trzy dni - od 30 czerwca do 2 lipca, Zespół będzie świętował jubileusz 70 lecia. Na publiczność czeka zróżnicowany i wyjątkowy program artystyczny oraz liczne atrakcje towarzyszące, które gwarantują dobrą zabawę całym rodzinom. Nie zabraknie muzycznych gości oraz koncertu jubilata - Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Wśród zaproszonych wykonawców na plenerowej scenie głównej pojawią się m.in.: Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej, projekt artystyczny zatytułowany „Górale Patriotycznie” Tulia, Zazule, Lemon, Kabaret Młodych Panów, Marcin Wyrostek, zespół „Turnioki” oraz zespół „Vołosi”. Na jubileuszowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” zatytułowany „W pogoni za wiosną” zapraszamy w sobotę, 1 lipca. Niespodzianką urodzinową dla gości będzie także możliwość zobaczenia na scenie głównej wyjątkowego projektu artystycznego MIUOSH x Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne”, który doczekał się platynowej płyty. Występ zaplanowano na niedzielę 2 lipca.

W ciągu trzech dni pikniku artystycznego nie zabraknie licznych atrakcji dodatkowych. Organizatorzy nie zapomną także o najmłodszych. Dla nich przygotowane będą m.in. pokazy oraz warsztaty rękodzielnicze. W parkowych alejach na uczestników czekać będą liczne stoiska z upominkami i plenerowa kuchnia.

Wstęp na imprezę jest wolny. Serdecznie zapraszamy !polecamy